Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~2000018/Florence-Montgomery-Gyermeksziv-rejtelmei-Forditotta-Baloghy-Maria-Sipos-Bela-rajzaival-Bp-~II1911373
1911373
17322
368
Books: Tales
Beschreibung: Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: ekb