1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. vitéz Málnási Ödön: A magyar nemzet őszinte története. Bp.,1937.,Cserépfalvi,(Bp. Pápai Ernő-ny.), 262+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.