16636.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlÅ‘désének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 1500 példányban, ebbÅ‘l 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.