17402.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.