17356.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
Tóth Lőrinc: Méhek. Epigrammok, xéniák, apró életképek és szatírák. Bp., 1882., Franklin, 4+203 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányzó szennylappal.