18614.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Jókai Mór: Targallyak. Nemzeti Kiadás LVIII. kötet. Bp.,1896, Révai, 204+1 p. Kiadó dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincén kopott aranyozással, a borítón kis folttal, magánykönyvtári bélyegzővel.