J. Spillmann: Bátran és híven. Regény XVI. Lajos korából. Bp., é.n.,Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000020/J-Spillmann-Batran-es-hiven-Regeny-XVI-Lajos-korabol-Bp-en-Szent-Istvan-Tarsulat-~II1899863
1899863
18606
368
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: J. Spillmann: Bátran és híven. Regény XVI. Lajos korából. Bp., é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: vörös_iván