17464.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1895. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1895, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, borító hátoldala foltos, de alapvetően jó állapotban. A hátsó kötéstábla belsején Az én újságom c. lap reklámjával, litográfia, 10.5x17 cm.