17436.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Borza Nándor: Szavaló-könyv. Névnapi és újévi üdvözlő versekkel. Elemi iskolai és házi használatra. Összeszedé: - -. Bp., 1907., Franklin. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, egy-két lapon ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel.