Ady Endre Párisi noteszkönyve. Bp., 1924, Amicus. 61 p.Első kiadás! A könyvet a költő édesanyja megbízásából adták ki, sajtó alá rendezte Ady Lajos. Egészvászon kötésben. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban, enyhén kopott borítóval..