4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Herendi porcelán kis tálkák, 2 db, hátoldalon MALÉV felirattal + kis fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 3,5×2×3,5 cm, 9,5×7,5 cm