XIX. sz. néprajzi tárgyak. edények, tálak. Mázas cserép, Kézzel festet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~7/XIX-sz-neprajzi-targyak-edenyek-talak-Mazas-cserep-Kezzel-festett-serult~II2128495
2128495
11168
367
Art-ceramics
Beschreibung: XIX. sz. néprajzi tárgyak. edények, tálak. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült
: kozár_edit