31380.
367. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés