Jelzés nélkül: Virágcsokor. Bőrplasztika. Kis sérülésekkel 55x45 cm Ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~6/Jelzes-nelkul-Viragcsokor-Borplasztika-Kis-serulesekkel-55x45-cm-Keretben~II2126341
2126341
11102
367
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Jelzés nélkül: Virágcsokor. Bőrplasztika. Kis sérülésekkel 55x45 cm Keretben
: kozár_edit