Magyar Cserkészvezetők Könyve. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1922., Magyar Cserkészszövetség, 334+2 p. Első kiadás. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, kissé foltos lapokkal.