cca 1900-1910 össz. 3 db katonai térkép: 1 db Baja, 1 db Paks és Kalocsa, 1 db Dunaadony és Kunszentmiklós. 1:75000. Mindegyik hátoldalán Pannonia Turista Egyesület szertára bélyegzéssel. Vászonra kasírozva. 38,5x53 cm