Tevan Margit (1901-1978: Jelenetek, fém dobozka, jelzett, sérült, d: 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~5/Tevan-Margit-1901-1978-Jelenetek-fem-dobozka-jelzett-serult-d-12-cm-plus-iparmuvesz-fem-do~II2127048
2127048
11067
367
Antique
Beschreibung: Tevan Margit (1901-1978: Jelenetek, fém dobozka, jelzett, sérült, d: 12 cm + iparművész fém doboz, 19×12×3,5 cm
: karap_norbert