11026. 367. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
XVIII. sz.: Egyházi jelenet. Rézmetszet (hátoldalán egyházi ének), papír, jelzés nélkül, sérült, foltos, paszpartuban, 30,5x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert