11052. 367. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
Georg Schöbel (1861-?): Teniszező hölgyek Norderney szigetén. Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 17,5×23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit