10249. 367. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 500 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Nádas II. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 34,5x45 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit