10332. 367. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Erotikus jelenet. Rézkarc, papír, enyhén foltos, keretben. Datált (1922), számozott 106/115), 27,5x31,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit