Mezei jelzéssel: Virágos domboldal. Olaj, vászon (lyukas, foltos), hib... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Mezei-jelzessel-Viragos-domboldal-Olaj-vaszon-lyukas-foltos-hibas-keretben-60C39750-cm~II2098234
2098234
10192
367
Beschreibung: Mezei jelzéssel: Virágos domboldal. Olaj, vászon (lyukas, foltos), hibás keretben, 60×50 cm
: kozár_edit