Jelzés nélkül: Szerelem II.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Jelzes-nelkul-Szerelem-II-Olaj-vaszon-keretben-60C39755-cm~II2111674
2111674
10395
367
Beschreibung: Jelzés nélkül: Szerelem II.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
: karap_norbert