Hollós Holczer Károly (1873-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Hollos-Holczer-Karoly-1873-Asztali-csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-30C39746-cm~II1642374
1642374
10115
367
14000
Beschreibung: Hollós Holczer Károly (1873-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×46 cm
: grózervirág