Blaskó Zoltán (?-): Azért vagy itt.. Olaj, farost, jelzett, keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Blasko-Zoltan-Azert-vagy-itt-Olaj-farost-jelzett-keretben-83C39760-cm~II1916291
1916291
10037
367
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Blaskó Zoltán (?-): Azért vagy itt.. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: