1900 Isola del Madre, padon ülve, kartonra kasírozott fotó, Berenczei... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Fotografie/Foto~22/1900-Isola-del-Madre-padon-ulve-kartonra-kasirozott-foto-Berenczei-Kovats-Geza-hidegpecsett~II2131042
2131042
12453
367
Photo
Beschreibung: 1900 Isola del Madre, padon ülve, kartonra kasírozott fotó, Berenczei Kováts Géza hidegpecséttel jelzett fotója, sérült karton, 12×16 cm
: bk