15669.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
100 HUF
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.