Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1500010/Nisard-Dezso-Tanulmanyok-a-renaissance-es-a-reformacio-korabol-Budapest-1875--MTA-Arany~II1647285
1647285
17265
367
Books: Social sciences
Beschreibung: Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875,
MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
: moldován_péter