https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 68

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ujtestamentom a szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. 1-2. rész. Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852-1854, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+832 p.+ 1 t. (kihajtható térkép, kézzel színezett)+2+833-1254 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötetben foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!
17344.

Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. 1-2. rész. Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852-1854, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+832 p.+ 1 t. (kihajtható térkép, kézzel színezett)+2+833-1254 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötetben foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./  Leather-binding, with damaged spine and cover, 3 sheet lost, with some underlines, and name notice, in Latin language.
17345.

Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./ Leather-binding, with damaged spine and cover, 3 sheet lost, with some underlines, and name notice, in Latin language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; hozzákötve: Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven sóltári a franczia nóták s versek szerént magyar versekre fordíttattak s rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Posonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Sérült egészbőr kötésben, az első 8 lap hiányzik.
17346.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; hozzákötve: Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'sóltári a franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Po'sonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Sérült egészbőr kötésben, az első 8 lap hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
10
Risz Pál: A keresztényi tudományban való rövid oktatás, D. Luther Mártonnak katekismusa szerint. Kassa, 1826., Ellinger István, 175 p. 2. kiadás. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, dohos.
17347.

Risz Pál: A keresztényi tudományban való rövid oktatás, D. Luther Mártonnak katekismusa szerint. Kassa, 1826., Ellinger István, 175 p. 2. kiadás. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, dohos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
Vezerle Gáspár: Népszerű erkölcstan. Keresztény katolikus családok számára. Pest, 1851, Eisenfels és Emich Könyvnyomdája. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
17348.

Vezerle Gáspár: Népszerű erkölcstan. Keresztény katolikus családok számára. Pest, 1851, Eisenfels és Emich Könyvnyomdája. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Officium Rakoczianum seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821. Typ. Univ. Hung. 1 t. ( a kettőből) ( díszcímlap) 12 sztl. lev. 471 p. 4 sztl. lev. + ( a végéről hiányoznak a rézmetszetek). Az Officium Rákóczianum az egyik legnépszerűbb imádságoskönyv volt számos kiadással. Korabeli egészbőr kötésben, fűzés elvált a könyvtesttől.
17349.

Officium Rakoczianum seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821. Typ. Univ. Hung. 1 t. ( a kettőből) ( díszcímlap) 12 sztl. lev. 471 p. 4 sztl. lev. + ( a végéről hiányoznak a rézmetszetek). Az Officium Rákóczianum az egyik legnépszerűbb imádságoskönyv volt számos kiadással. Korabeli egészbőr kötésben, fűzés elvált a könyvtesttől.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Der lebendige Rosenkranz und die Verehreung des heiligsten Herzens Maria, ein katolisches Gebet- und Erbauungsbuch. Raab, 1848. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17350.

Der lebendige Rosenkranz und die Verehreung des heiligsten Herzens Maria, ein katolisches Gebet- und Erbauungsbuch. Raab, 1848. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Anselm Molitor: Theologische Abhandlung von der gesetzgebenden, zwingenden, und erklärenden Macht der Kirche ... Freysing,1768, Sebastian Mößmer, 120 p.+1 t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17351.

Anselm Molitor: Theologische Abhandlung von der gesetzgebenden, zwingenden, und erklärenden Macht der Kirche ... Freysing,1768, Sebastian Mößmer, 120 p.+1 t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
7
Predigten zur Unterweisung christlicher Gemeinen auf alle Sonntage und Hauptfeste des Jahres : aus dem Inhalte des Evangeliums gezogen, das man in der Messe liest. Erster Band. ... In französischer Sprache hrsg von dem: herrn (Jean) Billot, ... Augsburg, 1775, Veith, 12+496+4 p. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon lapszéli folttal, az utolsó lapon és a hátsó előzéklapon és szennylapon lyukkal.
17352.

Predigten zur Unterweisung christlicher Gemeinen auf alle Sonntage und Hauptfeste des Jahres : aus dem Inhalte des Evangeliums gezogen, das man in der Messe liest. Erster Band. ... In französischer Sprache hrsg von dem: herrn (Jean) Billot, ... Augsburg, 1775, Veith, 12+496+4 p. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon lapszéli folttal, az utolsó lapon és a hátsó előzéklapon és szennylapon lyukkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
6
Thomas von Kempis: Buch von der Nachfolgung Christi. Grätz, 1820, Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde, XLIV+45-420+111+1 p. Német nyelven. Javított gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
17353.

Thomas von Kempis: Buch von der Nachfolgung Christi. Grätz, 1820, Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde, XLIV+45-420+111+1 p. Német nyelven. Javított gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott
17354.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Kálmáncsai Graduál / A Graduál átirata. Kecskemét, 2005. Nemzeti Kincseinkért Egyesület. Kiadói műbőr kötésben, lapszélek kívülről kissé foltosak.
17355.

Kálmáncsai Graduál / A Graduál átirata. Kecskemét, 2005. Nemzeti Kincseinkért Egyesület. Kiadói műbőr kötésben, lapszélek kívülről kissé foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse