15050.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.