17220.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
Dr. C. H. Stratz: Die Rassenschönheit des Weibes. Stuttgart, 1911, Ferdinand Enke,1 t.+XVI+443 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.