Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 21

Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
17421.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány.
17422.

Rufpreis:
1 600 HUF
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.
17423.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17424.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17425.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
17426.

Rufpreis:
800 HUF
17427.

Rufpreis:
800 HUF
17428.

Rufpreis:
800 HUF
17429.

Rufpreis:
800 HUF
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
17430.

Rufpreis:
1 000 HUF
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.
17431.

Rufpreis:
1 000 HUF
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
17432.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF