1933 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Csendőrségi Lapok. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és egy kisebb lyukkal.