2 db mese- és ifjúsági könyv: Tutsek Anna (szerk.): Ötven év legszebb ifjúsági elbeszélései. A Magyar Lányok albuma 1894-1944. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézete RT. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon kötés, kiadó papír védőborítóval. Sérült gerinccel és papír borítóval. + Gottfried August Bürger : Münchhausen csodálatos utazásai és kalandjai szárazon és vízen/Münchhausen báró önvallomásai vándorlásairól és vidám kalandjairól. Eugen Taru színes illusztrációival. Kiadói kartonált keménykötés, kiadó sérült papír védőborítóval.