Komlós Aladár (szerk.): Ararát. Magyar zsidó évkönyv az 1943. évre. Bp., 1943 - 5703-4, Országos Izr. Leányárvaház. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.