Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500008/Dekany-Andras-Naderdoben-vadmadar-Bp-1955-Magveto-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopott-bo~II2087328
2087328
17175
367
Books: Hunting
Beschreibung: Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
: turóczi_márk