1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500008/1970-1971-Nimrod-A-Magyar-Vadaszok-Orszagos-Szovetsegenek-lapja-II-evf-1-12-sz-III-1-~II2131330
2131330
17173
367
Books: Hunting
Beschreibung: 1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II. évf. 1-12. sz., III. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, egészvászon-kötésben.
: kozár_edit