Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 49

Filarszky Nándor: Növénymorphologia. A növények alaki tulajdonságai és a velük kapcsolatos életjelenségek. Bp., 1911, Franklin, XII+1028 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Papírkötésben, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, a lapok kis része felvágatlan, a lapok épek.
17115.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+16 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, az elülső borító sarkán kisebb hiánnyal.
17116.

Rufpreis:
3 000 HUF
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel és kötéssel, az utolsó lap kijár, szakadozott, a címlap szélén kis szakadásokkal, kissé foltos borítóval.
17117.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324 p.+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült fűzéssel, kötéssel.
17118.

Rufpreis:
2 000 HUF
14
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, Pátria, 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17119.

Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

Rufpreis:
1 000 HUF
Niszkács Miklós: A pezsgő. Bp., 2014, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
17120.

Rufpreis:
1 200 HUF
Enesei Dorner Béla: A sertés tenyésztése és hízlalása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1925, Athenaeum, 568 p. Második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel és lapokkal, bejelölésekkel.
17121.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Jablonowski József: A mezei pockok (egerek) ellen való védekezés, tekintettel kötelező tavaszi irtásukra. Bp., 1913, Pallas. Kiadói papírkötésben 102p ábrákkal
17122.

Rufpreis:
1 000 HUF
Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei és intelmei. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17123.

Rufpreis:
1 200 HUF
Józsa György: Viaszváros. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött vászonkötésben, volt könyvtári példány, néhány lapon tollal áthúzott könyvtári bélyegzővel.
17124.

Rufpreis:
1 000 HUF
17125.

Rufpreis:
800 HUF
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
17127.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF