Theophilus Presbyter : A különféle művességekről. Bp., 1986, Műszaki.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Theophilus-Presbyter-A-kulonfele-muvessegekrol-Bp-1986-Muszaki-Vaszonkotesben-kopo~II2127270
2127270
16656
367
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Theophilus Presbyter : A különféle művességekről. Bp., 1986, Műszaki. Vászonkötésben, kopott kiadói papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor