Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvin... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Kiado-Kiadoi-aranyoz~II2130212
2130212
16707
367
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
: karap_norbert