Dr. Fábián Gáspár: Küzdelem és alkotásaim 1910-től 1935-ig, életem ötv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/367/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Dr-Fabian-Gaspar-Kuzdelem-es-alkotasaim-1910-tol-1935-ig-eletem-otvenedik-evenel-DE~II2127393
2127393
16712
367
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Dr. Fábián Gáspár: Küzdelem és alkotásaim 1910-től 1935-ig, életem ötvenedik événél. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor