16745.
367. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. C. H. De Jonge (szerk.): Holländische Möbel und Raumkunst von 1650-1780. Stuttgart, 1922, Julius Hoffmann. Német nyelven, 434 illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, enyhén hullámos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.