Kassák Lajos: Munkanélküliek. I-II. kötet. (Egybekötve. Bp., 1933, Nyugat, 191+205 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.