Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-serultd11-m-8-5-cm~II2064013
2064013
11151
366
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm
: karap_norbert