Aranyozott, kézzel festett, többszínű, mintás üveg váza. Kopásokkal. 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Aranyozott-kezzel-festett-tobbszinu-mintas-uveg-vaza-Kopasokkal-20-cm~II2117779
2117779
11268
366
Glass-objects
Beschreibung: Aranyozott, kézzel festett, többszínű, mintás üveg váza. Kopásokkal. 20 cm
: kozár_edit