30613.
366. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Telcs Ede (1872-1948) 1928. "III. Országos Kézművesipari Tárlat Budapesten - aranyérem Bereczky Sándor esztergályosnak" aranyozott Br emlékplakett (90,26g/60mm) T:1- patina Hungary 1928. "3rd National Crafts Exhibtion - gold medal for turner Sándor Bereczky " gilt Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Ede Telcs C:AU patina