30713.
366. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés