12028.
366. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
1913-14 Donáth Gyula könyv-, zenemű-, papír és írószerkereskedése, Szombathely, Király u. 11. főkönyv, viaszpecséttel, sérült okmánybélyegekkel, szecessziós díszítéssel, kopott vászonkötésben