2db vasutas nyomtatvány: Mozdonyvezetők zsebnaptára 1939, A Vasutas Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500029/2db-vasutas-nyomtatvany-Mozdonyvezetok-zsebnaptara-1939-A-Vasutas-Szovetseg-evkonyve-1903-~II2123916
2123916
12827
366
Printed Materials
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: 2db vasutas nyomtatvány: Mozdonyvezetők zsebnaptára 1939, A Vasutas Szövetség évkönyve 1903. Megviselt vászonkötésben
: kozár_edit