1937-1938 Zászlónk. XXXV. évf. 1-10. sz. 1936. szept-1937. jún.+XXXVI.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500029/1937-1938-Zaszlonk-XXXV-evf-1-10-sz-1936-szept-1937-junplusXXXVI-evf-1-10-sz-1937-sze~II2117725
2117725
12898
366
Printed Materials
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: 1937-1938 Zászlónk. XXXV. évf. 1-10. sz. 1936. szept-1937. jún.+XXXVI. évf. 1-10. sz. 1937. szept.-1938 jún. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., "Élet." Kissé kopottas egészvászon-kötésben,
: karap_norbert